hakanaiJako velice zajímavý projekt nám přišlo divadelní představení nazvané Hakanaï od Adriena M a Claire B, které mělo premiéru v divadle BAM Fishman 17. března 2015. Vystoupení kombinuje video projekční mapping, CFI a senzory ke snímání pohybů umělců. Zobrazení a hudba jsou generovány a animovány živě což vytváří jedinečný zážitek. Více na videu.

pilzner_plzen_videoJedinečný večer prožili v rámci oslav 170. výročí zlatého ležáku Pilsner Urquell návštěvníci plzeňských oslav. Kromě hudebních vystoupení Plzeňské filharmonie a Michala Pavlíčka s hosty Bárou Basikovou a Davidem Kollerem, mohli návštěvníci vidět jako slavnostní vrchol večera unikátní sedmiminutový videomapping na katedrálu Sv. Bartoloměje. Pokud jste nemohli dorazit, máte jedinečnou možnost podívat se zde. Uvidíte průřez historií Pilsner Urquell, založení pivovaru, jeho růst a modernizaci, válečné období a také i současnost.

 

 

 

 

 

 

    

Nokia-3-1024x669

V pondělí 28. Listopadu přinesl Deadmau5 pro nový chytrý telefon Nokia Lumia 800, úžasnou světelnou show, kterou prezentovali na bankovním domě Millbank v Londýně.

Budova 120 metrů vysoká, se proměnila na největší promítací plátno v historii. Všech 800 oken bylo pokryto speciální fólií z PVC a o zobrazení se staralo 16 výkonných projektorů, umístěných 300m od plátna na druhé straně řeky. Celé představení doprovázel hudebně producent Super Deadmau5, který vytvořil pro tuto příležitost exkluzivní remixy.