bmw

BMW představilo nový sportovní volant (Performance M), který dokáže zobrazit velice důležité informace. Horní prostor obsahuje malé bílé PMOLED displeje a dva sloupce LED po stranách. Displeje ukazují například průměrnou spotřebu, rychlost, teplotu vody a oleje, přetížení nebo stupeň, který máte zařazený.

 
 
  
   
 
  
 
 
      

Samsung-4-5-inch-flexible-amoled-prototype

Samsung Electronics plánuje uvést produkty s flexibilními OLED panely už v příštím roce, pravděpodobně počínaje mobilními telefony, následovat by je měly tablety a další přenosná zařízení.

Ohlášení flexibilních OLED panelů již bylo dříve a plán zněl, že první zařízení s flexibilním OLED bude na trhu až v roce 2013 nebo 2014. Takže společnost postupuje rychleji, než byl původní plán. Samsung Flexibilní AMOLED je vyrobený z plastu (polyamid) a bude odolávat vysokým teplotám (až 400 stupňů celsia).

apple-multilple-transparent-oled-display-patent.img_assist_custom-351x270

Apple podal patent na nové zařízení bez použití 3D brýlí, které využívá více vrstev transparentního displeje. Různé vrstvy ve skutečnosti umožňují vizuální hloubku.

Nejedná se o první OLED patent od Applu. V únoru 2011 společnost podala tři různé patenty, z nichž nejdůležitější je OLED s integrovaným dotykovým senzorem.

Samsung-7-inch-super-amoled-in-galaxy-tab-prototype.img_assist_custom-400x303

Existují zprávy, že společnost Samsung pracuje na novém zařízení zvané Galaxy Q, které by mělo vyplňovat mezeru mezi chytrými telefony a tablety. Zařízení bude mít Super Plus AMOLED 5,3 palcový displej a přijde ve dvou verzích 3G a LTE. Představení se plánuje na září během výstavy IFA 2011 v Německu.

Dislej, ale asi nebude mít rozlišení 720p, protože při velikosti 5,3 palce bude muset mít 270ppi, což při použití současné technologie není možné dosáhnout, limit je zhruba 200ppi.

 

Imerj-frog-split-phone-prototype

Pokud tento mini tablet otevřete, dostanete 6 " displej s rozlišením 800x960 bodů, malá nevýhoda tohoto řešení je malá mezera mezi oba displeji. V otevřeném režimu je tel poměrně tenký, pouze 7 mm. Zatím se jedná stále o prototyp, ale společnost tvrdí, že za pár měsíců jde do ostré výroby.

 

Specifikace:

Dvou jádrový procesor TI OMAP, 1 GB ram, 32 GB interní paměti, micro sd karta, android a 5 MP fotoaparát. Propagační video zde v odkazu.