schneider-electric

Schneider Electric uzavřela partnerství se společností NVC Lighting Holding Limited za účelem urychlení pronikání na trh v menších městech v Číně.

Počet domácností, malých kanceláří a budov v čínských městech rychle roste a představuje obrovský potenciální trh pro obchodní společnosti Schneider Electric LifeSpace, která dodává elektroinstalační zařízení, řídící systémy a VDI (hlas, data, obraz).

Smlouva je oboustranně výhodná pro obě strany. Schneider získá obrovskou distribuční síť, k tomu 9,2 procenta společnosti NVC a aktiva společnosti Chongqing Enlin Electric.

Eric Rondolat, výkonný prezident Schneider Electric pro Asii a Tichomoří, prohlásil „Odhaduje se, že v Číně přes 120 milionů lidí čeká stěhování do měst během nastávajících 5 let. Naše nabídka je pro zákazníky velice lákavá a jsem přesvědčen, že spolupráce s NVC Lighting bude úspěšná a vzájemně prospěšná pro obě společnosti.“

Everlight prezentuje novou sérii osvětlení Hong-LED


Everlight Electronics představuje pod označením HNB503 nový plně barevný SMD modul z produktové řady Hong, který se hodí v první řadě pro LED informační tabule. Nové Hong-LED, které je možné namontovat na povrch, jsou mnohem menší než výbojkové LED komponenty (DIP-Typ), které za normálních okolností používají pro venkovní informační tabule. Kompaktní konstrukce HNB503 je velmi vhodná pro použití na omezené plochy a přiměřeně vyšší hustotu uložení, k dosažení velmi jasného displeje informační tabule na bázi LED diod.

 

Hongled

 

100% světla pří 10% spotřebě energie

Osvědčený v komerčních a průmyslových prostrorech, Digital Lumens ILE-HB-3 doručuje více a lépe světlo než většina klasických HID jednotek. Nejvyšší třída LED technologie se špičkovým designem tvoří světelnou jednotku ILE-HB-3 velice účinou.

Srdce zařizení je mikroprocesor řídící dodávky světla podle určitého programu a dat přicházejících ze senzorů. Světlo obsahuje jak pohybový senzor tak snímání denního světla. Více jednotek se dá propojit do sítě Smart Light Grid a ovládat hromadně podle LightRules.

Živostnost je stanovena na 50 000 hodin a vydrží přes 20 let bez údržby.

Design zaměřený na dnešní potřeby zaručuje flexibilní uchycení a konektor pro snadné odpojení v případě potřeby.

Více obrázky v článku...

 

1

 

Novinky v LED osvětlení - Epistar

Výrobce LED Epistar demonstroval výsledky pro vysoko napěťový LED čip, který dosáhnul hranice 162lm / W (5000K)
Čip je popisován jako monolithically-integrated, DC matice LED čipů pro použití při vysokém napětí.
Světelné účinnosti 162lm / W bylo dosaženo při proudu 20 mA a napětí 47V, což odpovídá spotřebě 0.94W.
Epistar říká, že výhody HV-LED (high voltage) jsou, nižší spotřeba s porovnáním s tradičními LED, stejně jako větší účinnost z důvodu nového designu čipu.

 

Epistar