tiguan led sunroof problem

Německý výrobce automobilů Volkswagen svolává do servisů 700.000 aut Tiguan po celém světe z důvodů možného zkratu na LED osvětlení. Volkswagen uvedl, že problém je na LED modulech panoramatické střechy, kde hrozí až vznícení. Společnost pracuje na vytvoření nápravy a doufá, že na problém přijde a pomůže současným majitelům vozů. Počet s tímto poškozením čítá v Německu 50.000 vozů.

lampickaSpolečnost Top osvětlení s.r.o. již přes 7 let aktivně zpracovává výpočty osvětlení všech druhů pro ty nejnáročnější klienty z oblasti architektů a prodejců osvětlení. Jako novinku provádíme výpočty proslunění domů a bytových jednotek. Po celou dobu působení jsme partnery německé společnosti DIAL, který vyvíjí software pro výpočet osvětlení nazvaný DIALux. Tento software je čím dál více oblíbený a využívá ho stále více lidí. Na tuto aplikaci poskytujeme profesionální školení. 

osramNěmecká společnost Osram oznámila, že otevře novou továrnu v Bulharsku za vice jak 25 milionů eur. Továrna stojí blízko druhého největšího Bulharského města Plovdiv a bude vyrábět chytré světelné systémy. 

dali2Digital Illumination Interface Alliance (DiiA), otevřené globální konsorcium osvětlovacích společností, které podporuje zavedení systémů řízení osvětlení pomocí technologie DALI, zahájilo program pro certifikaci zařízení DALI-2. Certifikace DALI-2 přináší příslib podstatně lepší interoperability ve srovnání se současnými zařízeními DALI na trhu, díky komplexním a podrobným testovacím postupům. Pro každý produkt jsou výsledky testů DALI-2 nezávisle ověřeny v DiiA před samotným udělením certifikace.